O firmě

Autoservis – Ostrava

Porouchalo se vám auto a hledáte dobrý autoservis, kde by vám vaše auto spolehlivě opravili? Nebo potřebujete STK či jiné práce související s vaším autem? Pokud jste z okresu Ostravy, velmi rádi vám doporučujeme autoservis pana Libora Svobody, kde vám dají vaše auto spolehlivě do pořádku a za přijatelné ceny. K opravám a úpravám auta používají pracovníci autoservisu pouze kvalitní materiál a osvědčené postupy, a proto bude vaše auto v těch nejlepších rukách. Autoservis pana Libora Svobody nabízí veškeré mechanické práce, drobné karosářské práce (po lehčích haváriích), drobné lakýrnické práce, montáže tažných zařízení, příprava a zajištění STK a EM, prodej pneu za internetové ceny, přistavení automobilu k zákazníkovi, poskytnutí náhradního vozidla, zajištění servisu na závodech rallye i okruhů (všechny kategorie) a mnoho dalších služeb.

Libor Svoboda
Libor Svoboda

Více informací se můžete dozvědět na internetové adrese: http://www.bsmotorsport.cz/. Máte-li jakékoliv dotazy, požadavky nebo se chcete objednat se svým autem do servisu, zavolejte do servisu BS Motorsport na telefonní číslo: +420 775 040 471. Pokud máte raději osobní kontakt, sídlo firmy naleznete na adrese: Středulinského 966/26 (areál bývalé Tesly), Ostrava-Vítkovice, 703 00 nebo mu můžete poslat email na adresu: bsmotor@seznam.cz.

Služby autoservisu v Ostravě

Jste-li majitelem nebo provozovatelem automobilu, pak se jistě ani Vy neobejdete bez služeb autoservisu. I když nemáte závadové vozidlo, minimálně dvakrát za rok přezouváte na vozidle pneumatiky. Moderní vozidla již mají běžně ve své výbavě zahrnutou klimatizaci, kterou je také potřeba jednou za čas vyčistit a doplnit, stejně jako olej a další věci, které nezávisí na kvalitě a ceně vozidla. S kvalitou a stářím vozu také jistě nesouvisí prasklé sklo na autě, ke kterému můžete přijít jak slepý k houslím. Co se týká vozidel starých, nebo již hodně opotřebovaných, u nich se zřejmě nevyhnete ani závažnějším opravám, abyste se i na taková auta mohli spolehnout a používat je i k cestování na delší tratě. Mít auto ve stoprocentním stavu je nutností, obzvláště tehdy, pokud jej využíváte pro svou každodenní potřebu nebo jím převážíte děti. Mnoho uživatelů vozidel služeb autoservisu nevyužívá, dokud se jim na vozidle nerozsvítí výstražné kontrolky nebo v horším případě, když jim auto vypoví službu, ale jsou i ti řidiči a majitelé vozidla, kteří dbají na pravidelnou kontrolu svých vozů a kteří navštěvují autoservis pravidelně, aby závažným závadám zavčasu předešli a ušetřili tak spoustu času, starostí a peněz. Pravidelný servis automobilu je velmi důležitý. Proto jej nepodceňujte.

oprava

Libor Svoboda

Telefonní kontakt: +420 775 040 471

Emailové spojení: bsmotor@seznam.cz

Jak vybrat autoservis Ostrava

Jestliže hledáte kvalitní autoservis, kde se budete moci spolehnout na provedené práce na Vašem autě, pak není dobré jet naslepo do prvního autoservisu a doufat, že narazíte na skutečně poctivé automechaniky. Vždy je lepší dát na doporučení známých, na zkušenosti a na dobré reference. Nejen kvalita prací, ale také ceny se můžou v různých autoservisech podstatně lišit. Jsou servisy, kde pracují s pouze vybranými značkovými díly, ale najdete i ty, které používají díly různých značek, včetně repasovaných. Sami nejlépe víte, co hledáte, a jakou cenu jste ochotni za služby zaplatit. I to by Vám mělo výběr servisu usnadnit. Vybírejte takový autoservis, kde Vám nabídnou kompletní služby, kde Vám poradí, provedou STK, přezují pneumatiky a budete-li potřebovat, provedou i lakýrnické práce. U takového servisu máte potom jistotu, že ať se stane cokoliv, můžete se na něj s důvěrou obrátit a budete vědět, že Vás jeho mechanici nenechají na holičkách a nepoženou Vás do autoservisu jiného. Se svým vozem se obracejte na autoservis, kde Vám poskytnou služby na té nejvyšší úrovni, a to nejen díky perfektnímu technickému vybavení, které mají mechanici k dispozici, ale také díky odborně proškoleným zaměstnancům, kteří mají výborné technické znalosti a vynikají profesionálním přístupem.

oprava

Sezónní prohlídky automobilů v Ostravě

Autoservisy nabízí uživatelům vozidel sezónní prohlídky, které jsou jistě vítanou nabídkou všech servisů. Takové prohlídky jsou důležité a vítané z toho důvodu, že pomůžou motoristům s přípravou vozu na zimní nebo letní sezónu. Každé auto potřebuje v konkrétním ročním období trošku jinou úpravu a jiné zacházení. Motoristé by měli autoservis pravidelně navštěvovat na jaře a na podzim, kde bude na vozidle provedena důkladná kontrola za symbolickou cenu. Díky sezónní prohlídce budete mít jistotu, že je Vaše auto v pořádku a že jej můžete bezstarostně využívat dál bez ohledu na počasí a teplotní výkyvy. Pokud podchytíte závadu v jejím počátečním stavu, ušetříte mnoho finančních prostředků, než když se závada projeví naplno a začne svítit kontrolka. Navíc budete mít jistotu, že nebudete ohrožení na životech a zdraví používáním Vašeho vozu. Sezónní prohlídku vozu můžete spojit se servisní prohlídkou automobilu, kterou předepisuje výrobce vozidla. Navíc v rámci sezónní prohlídky můžete rovnou nechat vyměnit pneumatiky a dolít kapaliny a jiné směsi.

oprava

Libor Svoboda

Telefonní kontakt: +420 775 040 471

Emailové spojení: bsmotor@seznam.cz

Karosářské a lakýrnické práce Ostrava

Jestliže bydlíte nebo používáte své vozidlo ve velkých městech, kde také parkujete, nebo jezdíte nakupovat do supermarketů a hypermarketů, jistě jste zjistili, že se drobným i těm větším škrábancům nevyhnete, stejně jako ťukancům. Těm, kteří jezdí starými vozy a nedbají až tolik o jejich údržbu, zřejmě tyto malé kosmetické vady vadit nebudou. Ovšem ti, kteří si svá auta hýčkají a záleží jim na jejich vzhledu, a chtějí mít auto v naprostém pořádku, jistě rádi využijí karosářské a lakýrnické práce, které nabízí autoservisy. Tyto opravy nejsou pro zkušené mechaniky vůbec žádným problémem. Mají k dispozici komfortní techniku, která jim umožňuje zvolit různé postupy v lakování nebo v opravách karoserií. Vše se odvíjí od typu vozidla, od způsobu a rozsahu poškození i od ceny, kterou je majitel vozidla ochoten za navrácení vozu do původního stavu zaplatit. Drobné poškození karoserie Vám v autoservise opraví tak, že původní poškození absolutně nebude znát. Jestliže oprava není možná, bude celý poškozený díl vyměněn za nový. Nejčastěji se karosářské a lakýrnické práce využívají po autonehodách nebo po nárazech vozidla či po poškrábání laku.

Diagnostika vozidel v Ostravě

Nejdůležitější částí vozidla je bezesporu motor. Jeho poškození může mít mnoho příčin. Pokud Vám začne motor stávkovat, pak všechny závady s ním spojené spolehlivě zjistíte provedením jeho diagnostiky. Diagnostikou může projít každé vozidlo bez ohledu na to, zda se jedná o motor benzínový, spalovací, naftový nebo vznětový. Na základě provedené diagnostiky se dá zjistit, kde přesně se stal problém, v čem je spatřována jeho příčina, co problém způsobilo a jak jej nejrychleji, nejúčinněji a nejlevněji vyřešit. Důležité je navrátit autu jeho naprosto spolehlivý stav. K tomu je nutné ho podrobit diagnostice. Diagnostika zavčas odhalí i skryté závady na motoru, o kterých jste neměli ani ponětí a na které by Vás nenapadlo ani pomyslet, natož se na ně zaměřit. Provedená diagnostika, přesto, že něco stojí, Vám pomůže ušetřit mnoho peněz, které byste jinak investovali do oprav, a přesto byste nemuseli přijít na to, co Vašemu autu skutečně je, proč nechce jet, proč nemá výkon, apod.