O firmě BS Motorsport

Kvalitní autoservis v Ostravě

Porouchalo se vám auto a hledáte dobrý autoservis, kde by vám vaše auto spolehlivě opravili? Nebo potřebujete STK či jiné práce související s vaším autem? Pokud jste z okresu Ostravy, velmi rádi vám doporučujeme autoservis pana Libora Svobody, kde vám dají vaše auto spolehlivě do pořádku a za přijatelné ceny. K opravám a úpravám auta používají pracovníci autoservisu pouze kvalitní materiál a osvědčené postupy, a proto bude vaše auto v těch nejlepších rukách. Autoservis pana Libora Svobody nabízí veškeré mechanické práce, drobné karosářské práce (po lehčích haváriích), drobné lakýrnické práce, montáže tažných zařízení, příprava a zajištění STK a EM, prodej pneu za internetové ceny, přistavení automobilu k zákazníkovi, zajištění servisu na závodech rallye i okruhů (všechny kategorie) a mnoho dalších služeb.

Přecházejte poruchám pravidelným servisem

Autoservisy nabízí uživatelům vozidel sezónní prohlídky, které jsou jistě vítanou nabídkou všech servisů. Takové prohlídky jsou důležité a vítané z toho důvodu, že pomůžou motoristům s přípravou vozu na zimní nebo letní sezónu. Každé auto potřebuje v konkrétním ročním období trošku jinou úpravu a jiné zacházení. Motoristé by měli autoservis pravidelně navštěvovat na jaře a na podzim, kde bude na vozidle provedena důkladná kontrola za symbolickou cenu. Díky sezónní prohlídce budete mít jistotu, že je Vaše auto v pořádku a že jej můžete bezstarostně využívat dál bez ohledu na počasí a teplotní výkyvy. Pokud podchytíte závadu v jejím počátečním stavu, ušetříte mnoho finančních prostředků, než když se závada projeví naplno a začne svítit kontrolka. Navíc budete mít jistotu, že nebudete ohrožení na životech a zdraví používáním Vašeho vozu. Sezónní prohlídku vozu můžete spojit se servisní prohlídkou automobilu, kterou předepisuje výrobce vozidla. Navíc v rámci sezónní prohlídky můžete rovnou nechat vyměnit pneumatiky a dolít kapaliny a jiné směsi.

Profesionální přístup a konkurenční ceny

Jestliže hledáte kvalitní autoservis, kde se budete moci spolehnout na provedené práce na Vašem autě, pak není dobré jet naslepo do prvního autoservisu a doufat, že narazíte na skutečně poctivé automechaniky. Vždy je lepší dát na doporučení známých, na zkušenosti a na dobré reference. Nejen kvalita prací, ale také ceny se můžou v různých autoservisech podstatně lišit. Jsou servisy, kde pracují s pouze vybranými značkovými díly, ale najdete i ty, které používají díly různých značek, včetně repasovaných. Sami nejlépe víte, co hledáte, a jakou cenu jste ochotni za služby zaplatit. I to by Vám mělo výběr servisu usnadnit. Vybírejte takový autoservis, kde Vám nabídnou kompletní služby, kde Vám poradí, provedou STK, přezují pneumatiky a budete-li potřebovat, provedou i lakýrnické práce. U takového servisu máte potom jistotu, že ať se stane cokoliv, můžete se na něj s důvěrou obrátit a budete vědět, že Vás jeho mechanici nenechají na holičkách a nepoženou Vás do autoservisu jiného. Se svým vozem se obracejte na autoservis, kde Vám poskytnou služby na té nejvyšší úrovni, a to nejen díky perfektnímu technickému vybavení, které mají mechanici k dispozici, ale také díky odborně proškoleným zaměstnancům, kteří mají výborné technické znalosti a vynikají profesionálním přístupem.

Diagnostika vozidel v Ostravě

Nejdůležitější částí vozidla je bezesporu motor. Jeho poškození může mít mnoho příčin. Pokud Vám začne motor stávkovat, pak všechny závady s ním spojené spolehlivě zjistíte provedením jeho diagnostiky. Diagnostikou může projít každé vozidlo bez ohledu na to, zda se jedná o motor benzínový, spalovací, naftový nebo vznětový. Na základě provedené diagnostiky se dá zjistit, kde přesně se stal problém, v čem je spatřována jeho příčina, co problém způsobilo a jak jej nejrychleji, nejúčinněji a nejlevněji vyřešit. Důležité je navrátit autu jeho naprosto spolehlivý stav. K tomu je nutné ho podrobit diagnostice. Diagnostika zavčas odhalí i skryté závady na motoru, o kterých jste neměli ani ponětí a na které by Vás nenapadlo ani pomyslet, natož se na ně zaměřit. Provedená diagnostika, přesto, že něco stojí, Vám pomůže ušetřit mnoho peněz, které byste jinak investovali do oprav, a přesto byste nemuseli přijít na to, co Vašemu autu skutečně je, proč nechce jet, proč nemá výkon, apod.

0 +
Opravených vozidel
0 +
Spokojených klientů
0 +
Let zkušeností
0 +
Značek automobilů